Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Communication Protocols | RS232 |
| Output Type | Analog |
| Brand | Siemens |
| Manufacturer Series | ET 200M(6ES7 153-1AA02-0XB0) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Usage/Application | PLC |
| Number of Inputs | 9 Digits |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| IP Rating | IP56 |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Control Type | Touch Screen |
| Display Colors | 64k |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 50 Hz |
| IP Rating | IP56 |
View Complete details
| Display Size | 4 Inch |
| Control Type | Touch Screen |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Display Colors | 64k |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Model No | PC 670 |
View Complete details
| Display Size | 7 Inch |
| Control Type | Touch Screen |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Display Colors | 64k |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
View Complete details
| Display Size | 7 Inch |
| Control Type | Touch Screen |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Display Colors | 64k |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Model No | OP270 |
| Brand | Siemens |
View Complete details
| Display Size | 9 Inch |
| Control Type | Touch Screen |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Display Colors | 64k |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| IP Rating | IP33 |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Display Size | 4 inch |
| Brand | Siemens |
| Model Name/Number | Simatic Panel |
| Type of Communication | RS232/RS485 |
| Port Type | Ethernet |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Operating System | Windows 8 |
| Phase | Single phase |
| Item Code | 66023 |
View Complete details
| Display Size | 7 Inch |
| Control Type | Touch Screen |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Display Colors | 64k |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No | TP177A |
| Brand | Siemens |
| Power Soruce | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
View Complete details