Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Type | AUTOMOTION |
| Input | Voltage |
| Voltage | 240V AC |
| Usage/Application | Industrial |
| Case Size | 48 x 96 mm |
| Warranty | 12 MONTHS |
| Analog Output | Yes |
| Setback Function | No |
| Alarm | No |
| Brand | B & R |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Voltage | 110V AC |
| Usage/Application | Industrial |
| Current Rating | 10A |
| Model Name/Number | AEG THYRO-S |
| Power Rating | 6 KW |
| Phase | Single Phase |
| Type | Automatic |
| Brand | AEG |
| Part Number | AEG THYRO-S |
Additional Information:
View Complete details