Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
| Phase | Three Phase |
| Model Name/Number | SERVO DRIVE LENZE EVS9322-EP 2.5AMP/415VOLT |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Input Phase | 1 - Phase |
| Material | Heavy Duty |
| Power | 1.5KW215VOLT |
| Brand | VISION |
| Torque | NO |
| Type of Industry | INDUSTRIAL |
| Model Name/Number | DVSC-TT-14C-09 |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Motor Power | 2 HP |
| Rated Power | 200 W |
| Brand | OMRON |
| Torque | 200V |
| Output Power | 200V |
| Output Current | 52WATT |
| Input Voltage | 215V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Model Name/Number | R88D-HS22 |
| Servo Control Method | AC |
| Communications standard | YES |
| Motor Type | AC SERVO |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Motor Power | 3 HP |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Brand | DELTA |
| Torque | 5.1AMP |
| Output Power | 215V |
| Output Current | 215V |
| Input Voltage | 215V |
| Model Name/Number | ASD-B2-0721-B |
| Motor Type | AC |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Input Voltage | 215V |
| Brand | MITSUBISHI |
| Torque | 1.5AMP |
| Output Power | 215V |
| Output Current | 215V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Model Name/Number | MR-J2S-20A |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Motor Power | 7 HP |
| Rated Power | 15 kW |
| Brand | YASKAWA |
| Torque | NO |
| Output Power | 400V |
| Output Current | 400V |
| Input Voltage | 400V |
| Input Phase | 3 - Phase |
| Model Name/Number | SGDM-15ADA, SGDH-20DEY12, SGDM-15ADA, SGDS-08A12AY548, SGDS-15A12AY524, SGDS-15A12AY548, SGDV-1R9D0 |
| Product Code | YASKAWA |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Input Voltage | 215V |
| Brand | MITSUBISHI |
| Torque | 1.2AMP |
| Output Power | 215V |
| Output Current | 215V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Model Name/Number | MDS-B-SV J2-01 |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Input Voltage | 24V |
| Motor Type | AC |
| Brand | ZHEJIANG DACHENG |
| Torque | 1.5KW |
| Output Power | 215V |
| Output Current | 215V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Model Name/Number | DCSF-C150 |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Brand | PANASONIC |
| Torque | 1.2AMP |
| Output Power | 215V |
| Output Current | 215V |
| Input Voltage | 215V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Model Name/Number | MADKT1505E |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Input Voltage | 215V |
| Brand | MITSUBISHI |
| Torque | 600W |
| Output Power | 215V |
| Output Current | 215V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Model Name/Number | MR-J2S-60A |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Brand | BAUMULLER |
| Output Power | 415V |
| Output Current | 415V |
| Input Phase | 3 - Phase |
| Model Name/Number | BUM60-030654-B-001 |
| Input Voltage | 415V |
| Motor Type | AC |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Input Phase | 1 - Phase |
| Brand | SHANGHAI |
| Torque | 9.2AMP 215V |
| Output Power | 215V |
| Output Current | 215V |
| Input Voltage | 215V |
| Model Name/Number | ZQS-S2-2D0-G02 |
| Motor Type | AC |
Additional Information:
View Complete details