Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
| Number of Channels | 2 |
| Usage/Application | Industrial |
| Network Type | 3G |
| Brand | ABB |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 50 Hz |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Number of Channels | 4 |
| Brand | KOYO |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | FIBER |
| Network Type | 3G |
| Model Name/Number | KOYO G-05N |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 50 Hz |
Additional Information:
View Complete details
| Usage/Application | Industrial |
| Model Name/Number | Wago 750-513 |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 50 Hz |
| IP Rating | IP56 |
View Complete details