Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 2 Piece
| Brand | Carel |
| Output Type | Digital |
| Usage/Application | Industrial |
| Model Name | K-SMART |
| Serial Number | PES202011046 |
| Voltage | 24V DC |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Input Phase | Single Phase |
| Output voltage | 180V DC |
| Display Type | CARD |
| Input Voltage | 230V AC |
| Output Current | 20A |
| Model Name/Number | SDCS CON 4-CONTROL CARD |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | Motor Drive & Control |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 2 Piece
| Brand | Trust |
| I/O Points | 16 |
| Output Type | Digital |
| Usage/Application | Industrial |
| Manufacturer Series | CTSC-200 (CPU226L) |
| Serial Number | PES202103212Z |
| Voltage | 24V DC |
| Frequency | 50 Hz |
| Current | 0.5 Amp |
View Complete details
| Brand | Beckhoff |
| Voltage | 210 V |
| Current | 4mA |
| Frequency | 50 Hz |
| Model Name/Number | BC8 100 (RS232) |
| IP Rating | IP56 |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 PIECE
| Usage/Application | PLC |
| Material | PLASTIC |
| Current | 1750 mA |
| Model Name/Number | BC8150 |
| Brand | BECKHOFF |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Beckhoff |
| Voltage | 24V DC |
| Model Name/Number | BC8150 |
| Serial Number | PES202100049 |
| Frequency | 50 Hz |
| Program Memory | 48 kbytes |
| Data Memory | 32 kbytes |
| Remanent Data | 2 kbytes |
Additional Information:
View Complete details