Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
| Display Size | 7 inch |
| Control Type | Touch Screen |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Display Colors | 64k |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No | GS2107-WTBD |
| Brand | Mitsubishi |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
View Complete details
| Display Size | 9 Inch |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 320 x 240 Pixels |
| Control Type | Touch Screen |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Display Colors | 64k |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Omron |
| Power Source | Electric |
| IP Rating | IP56 |
| Model No | NB5Q-TW00B |
View Complete details