Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
| Brand | ABB |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No | DC532B51 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 50 Hz |
| IP Rating | IP56 |
| Pack Type | Box |
View Complete details
| Brand | A & B |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 50 Hz |
| IP Rating | IP56 |
| Pack Type | Box |
| Model No | 3DM486.6 |
View Complete details