Call 08047685592 89% Response Rate
Send Enquiry
| Power Rating | 1 HP |
| Phase | 1 Phase |
| Brand | Delta |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No | VFD-VL |
| Power Consumption | 15 kW |
| Voltge | 450 V |
| Frequency | 50 Hz |
| IP Rating | IP56 |
| Pack Type | Box |
View Complete details
| Power Rating | 0.5 HP |
| Usage | For Industrial Machinery |
| Brand | Delta |
| Phase | 1 Phase |
| Motor Power | 11 kW |
| Input Frequency | 60 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 215 V |
| Model No | C2000 |
View Complete details
| Power Rating | 0.5 HP |
| Usage | For Industrial Machinery |
| Brand | Delta |
| Phase | 1 Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No | VFD-DD |
| Power Source | Electric |
| IP Rating | IP56 |
View Complete details
| Power Rating | 0.5 HP |
| Usage | For Industrial Machinery |
| Brand | Delta |
| Phase | 1 Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 415 V |
| Power Consumption | 3.7 kW |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Output Voltage | 24V |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Input Voltage | 24 V DC |
| Design | Smps |
| Display Type | Digital |
| Series | 750-601 |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Output Current | 2A |
| Power Source | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase | Single Phase |
| Inputs Voltage | 85~264 V AC |
| Outputs Voltage | 24 V DC |
| Model No | DVPPS02 |
View Complete details
| Phase | Single Phase |
| Brand | Delta |
| Output Power | 0.1 kW |
| Input Voltage | 215 V |
| Model Name/Number | ASD-B2-0121-B |
| IP Rating | IP56 |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Pack Type | Box |
View Complete details